Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
andys
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
2699
08.11.2009, 10:43
Mam poważne pytanie do wszystkich zwolenników zwolnienia Skorży-kogo proponujecie w zamian?Podawajcie wasze propozycje , tylko w dostępnych dla nas granicach finansowych i z krótkim uzasadnieniem , dlaczego akurat ten a nie inny.
andys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andys
Znajdź inne posty napisane przez andys