Jimi222 napisał(a):

popatrzcie wszyscy na to z innej strony!
przypomnijcie sobie co bylo przed sezonem!
wszyscy mowili, ze gramy sezon w sosnowcu,
ze w takim razie mistrz nie w tym sezonie ale
zeby chociaz pierwsza trojka byla...
wiec nie jest zle 
(staram sie szukac pozytywow)
|
Ale co to za mistrz jak nie potrafi wygrać meczów o stawkę Lech,Legia