Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#709
Stary 08.11.2009, 09:19
Jimi222 napisał(a):Wyświetl post
popatrzcie wszyscy na to z innej strony!
przypomnijcie sobie co bylo przed sezonem!
wszyscy mowili, ze gramy sezon w sosnowcu,
ze w takim razie mistrz nie w tym sezonie ale
zeby chociaz pierwsza trojka byla...
wiec nie jest zle
(staram sie szukac pozytywow)
Ale co to za mistrz jak nie potrafi wygrać meczów o stawkę Lech,Legia
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując