|
Oglądając materiał z kroniki trochę mi się zrobiło szkoda Obtułowicza, bo widać po nim że mocno obawia się konsekwencji, ale w końcu przecież to on sam wziął na siebie projekt, którego nie był w stanie ogarnąć, więc do nikogo pretensji mieć nie może.
|