Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5546
Stary 04.11.2009, 22:06
Oglądając materiał z kroniki trochę mi się zrobiło szkoda Obtułowicza, bo widać po nim że mocno obawia się konsekwencji, ale w końcu przecież to on sam wziął na siebie projekt, którego nie był w stanie ogarnąć, więc do nikogo pretensji mieć nie może.
Odpowiedz cytując