Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
PowerWiślak123
Member
Od: 02.2008
Offline
#
5516
04.11.2009, 14:25
Czy całe miasto ma płacić pensje biurokratą z urzędu miasta i rady takich jak pani Patena. Sorry ale czy 6 mln ludzi, by tylu kibiców ma Wisła wg ankiety pod patronatem UEFA to jest nieliczna grupa?
"Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie, są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
ROMAN DMOWSKI
PowerWiślak123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PowerWiślak123
Znajdź inne posty napisane przez PowerWiślak123