Wyświetl pojedynczy post
Slayer666
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2967
Stary 04.11.2009, 10:51
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak chcemy dogonic Europe pilkarsko musimy zmienic i zachowanie na stadionach, bo spokuj na trybunach to wiecej ludzi kupi bilet i przyjdzie mecz ogladnac, wiecej ludzi na stadionach to wiecej kasy od sponsorow za reklamy i kolo sie zamyka.
Tylko kasa z tych biletów i od sponsorów przełoży się tylko i wyłącznie na wyższe zarobki piłkarzy i wywindowanie i tak już absurdalnych cen transferowych. Żeby nas nie ogrywali "kelnerzy", trzeba zmienić system szkoleniowy w Polsce a i mentalność piłkarzy- za takie pieniądze mają zapieprzać na trzech treningach dziennie, a nie na czterech w tygodniu... A na to się nie zanosi.
Odpowiedz cytując