Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2966
Stary 04.11.2009, 10:44
studio2 napisał(a):Wyświetl post
Anglia jest coraz blizej

Ja tam wlole Anglie( znaczy sie rodzaj kibicowania) i sukcesy w Europie takie jak maja Angielskie kluby. Niz gonienie po stadionie z raca i napierdalanie sie jak z Korona jak bylo w ostatnim meczu.

To jest nie uniknione, czasy lat 90 ubieglego wieku a nawet poczatek tego stulecia sie juz nigdy nie wroca gdy sie szlo na mecz nie ogladac zawodnikow tylko napierda..ac przeciwnikow z sektora gosci w trakcie meczu jak i po.

Jak chcemy dogonic Europe pilkarsko musimy zmienic i zachowanie na stadionach, bo spokuj na trybunach to wiecej ludzi kupi bilet i przyjdzie mecz ogladnac, wiecej ludzi na stadionach to wiecej kasy od sponsorow za reklamy i kolo sie zamyka.

Ale jak wolisz taki stan rzeczy jaki jest to potem nie placz ze nas kelnerzy ogrywaja jak chca.
,
Odpowiedz cytując