Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2562
Stary 04.11.2009, 03:09
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko stwierdzam, ze nie ma postępu i chętnie odpowiedź na pytanie "dlaczego" usłyszałbym od Skorży, bo pieprzenie, ze 2 lata temu było 8 miejsce to czysta propaganda.
A z jakiej racji powinniśmy oczekiwać postępu? Bo zawężono kadrę? Bo odeszli Kosa, Dudka, Zieniek, Baszcz i kilku innych sensownych piłkarzy? Bo sprowadzamy zawodników, w najlepszym wypadku, na poziomie tych co odchodzą? Bo kluczowi gracze są kontuzjowani lub wchodzą do zespołu po długich kontuzjach?
Niby czemu ma być lepiej niż w 2007 r.?