pan_premier napisał(a):

|
Ja tylko stwierdzam, ze nie ma postępu i chętnie odpowiedź na pytanie "dlaczego" usłyszałbym od Skorży, bo pieprzenie, ze 2 lata temu było 8 miejsce to czysta propaganda.
|
A z jakiej racji powinniśmy oczekiwać postępu? Bo zawężono kadrę? Bo odeszli Kosa, Dudka, Zieniek, Baszcz i kilku innych sensownych piłkarzy? Bo sprowadzamy zawodników, w najlepszym wypadku, na poziomie tych co odchodzą? Bo kluczowi gracze są kontuzjowani lub wchodzą do zespołu po długich kontuzjach?
Niby czemu ma być lepiej niż w 2007 r.?