Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
luc
Member
Od: 02.2005
Offline
#
12118
03.11.2009, 14:05
Wisła V
napisał(a):
wiem że z Bronowic jeździł autobus bo dojeżdżałem nim do pracy w wakacjie..sprawdź na mpk
MPK niestety odpada, jest autobus 230, ale jeździ raz na 2 godziny:( , więc byłbym 1,5 h przed czasem lub 30 minut po...
luc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luc
Znajdź inne posty napisane przez luc