luc napisał(a):

Zepsuło mi się auto, a potrzebuje dojechać jutro na spotkanie do Modlnicy, czym się tam najlepiej dostać na 10 rano? Jakieś autobusy busy, jeśli tak to skąd odjeżdżają?
z góry dzięki
|
wiem że z Bronowic jeździł autobus bo dojeżdżałem nim do pracy w wakacjie..sprawdź na mpk