nesta napisał(a):

|
A kim ma wejsc do tej LM albo LE ? Coz to za gwiazdy europejskiej pilki u nas graja, aby stawiac przed trenerem takie kategoryczne warunki ?
|
Hmmm. Jak patrzę na nazwy niektórych drużyn grających w grupach LE to tak w ciemno sądzę, że tam gwiazd europejskiej piłki nie ma.