Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2517
Stary 03.11.2009, 13:15
nesta napisał(a):Wyświetl post
A kim ma wejsc do tej LM albo LE ? Coz to za gwiazdy europejskiej pilki u nas graja, aby stawiac przed trenerem takie kategoryczne warunki ?
Hmmm. Jak patrzę na nazwy niektórych drużyn grających w grupach LE to tak w ciemno sądzę, że tam gwiazd europejskiej piłki nie ma.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.