Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2934
Stary 02.11.2009, 10:58
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego miał wyjść?
No cóż, TojToJ umysł młody to i trochę płochy.

Odpowiadam: Żeby nie wyjść na idiotę. A wyszedł.


spidey napisał(a):Wyświetl post
Posiadającym jednak swój własny mózg.

Jak mi przykro, ktoś strasznie Cię okłamał... To na pewno skutek oglądania wrażej telewizji. Spidey! od dzisiaj tylko Polsat!
Ostatnio edytowane przez Zygmunt.Król : 02.11.2009 o godz. 11:03.
Odpowiedz cytując