Kamson napisał(a):

I właśnie o to widzimisię Legionistom chodzi
Postaw sie w ich sytuacji. Np. idziesz na mecz, zajadasz na nim kiełbaske, ale właściciel Twojego klubu nie lubi jak ktoś wpierdziela kiełbaskę na jego stadionie i wlepia ci 2-letni zakaz stadionowy.
|
Jeśli wcześniej wyraźnie mówi, że mu się kiełbaski na stadionie nie podobają - to racja jest po jego stronie.
PS. Saklak oczywiście ma rację. Tu nie o kibiców Legii chodzi, a o interesy (
pieniądze) wąskiej grupy osób. A że w narodzie chęć do zadymy powszechnie znana, więc protest się ciągnie. Walter też popełnił sporo błędów, przede wszystkim pokazując słabość i próbując negocjować z karkami.
Trzeba było od razu tak, jak wczoraj. Herszt bandy wyciągnięty przez grupkę ochroniarzy z gniazda, upokorzony. To był silny cios.