Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2900
Stary 01.11.2009, 19:34
Kamson napisał(a):Wyświetl post
I właśnie o to widzimisię Legionistom chodzi
Postaw sie w ich sytuacji. Np. idziesz na mecz, zajadasz na nim kiełbaske, ale właściciel Twojego klubu nie lubi jak ktoś wpierdziela kiełbaskę na jego stadionie i wlepia ci 2-letni zakaz stadionowy.
Jeśli wcześniej wyraźnie mówi, że mu się kiełbaski na stadionie nie podobają - to racja jest po jego stronie.

PS. Saklak oczywiście ma rację. Tu nie o kibiców Legii chodzi, a o interesy (pieniądze) wąskiej grupy osób. A że w narodzie chęć do zadymy powszechnie znana, więc protest się ciągnie. Walter też popełnił sporo błędów, przede wszystkim pokazując słabość i próbując negocjować z karkami.

Trzeba było od razu tak, jak wczoraj. Herszt bandy wyciągnięty przez grupkę ochroniarzy z gniazda, upokorzony. To był silny cios.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 01.11.2009 o godz. 19:38.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując