Wojtas napisał(a):

Oby Andraz sie przebudzil i odzyskal pewnosc siebie te ktora mil na poczatku jak do nas przyszedl.
Mam niedodpare wrazenie ze u nas pokazuje co najwzye 50% tego co potrafi a stac go na duzo lepsza gre.
.
|
Wie, że trener nie ma kogo wstawić za niego ;]