Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2854
Stary 31.10.2009, 19:37
gigant napisał(a):Wyświetl post
Tak samo myśleliśmy jak Bełchatów i Lubin , które miały poznać miejsce w szyku grały o mistrza. Jak się skończyło wiemy wszyscy, oprócz kibiców sukcesu 2007.
Kolego, przeglądnij sobie ilość punktów na końcu sezonu, jaką mieli mistrzowie Polski w ostatnich latach i porównaj z ilością punktów (i porażek) Zagłębia, a dopiero potem zabieraj głos. Mistrzostwo Zagłębia wynikało tylko i wyłącznie ze słabości innych drużyn (głównie nas), a nie z tego że byli tacy zajebiści. W tym sezonie na taki wyczyn nie ma szans, to była jednorazowa anomalia.
Odpowiedz cytując