gigant napisał(a):

|
Tak samo myśleliśmy jak Bełchatów i Lubin , które miały poznać miejsce w szyku grały o mistrza. Jak się skończyło wiemy wszyscy, oprócz kibiców sukcesu 2007.
|
Kolego, przeglądnij sobie ilość punktów na końcu sezonu, jaką mieli mistrzowie Polski w ostatnich latach i porównaj z ilością punktów (i porażek) Zagłębia, a dopiero potem zabieraj głos. Mistrzostwo Zagłębia wynikało tylko i wyłącznie ze słabości innych drużyn (głównie nas), a nie z tego że byli tacy zajebiści. W tym sezonie na taki wyczyn nie ma szans, to była jednorazowa anomalia.