Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2167
Stary 31.10.2009, 19:28
chudy_TSW napisał(a):Wyświetl post
Ja zassałem FM 2010 z neta wszystko ok tylko przy instalacji każe mi wpisać kod produkcyjny

Instalujesz przez steama czy normalnie ? Ja też zassałem z neta i przy instalacji steam chciało kod ,ale jak zainstalowałem normalnie to bez problemu poszło....
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując