Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 31.10.2009, 01:48
Drugą bramkę dla Korony rozpatrywałbym w kategoriach zajebistego szczęścia Kielczani jednocześnie kiepskiej postawy obrońców. No trudno daliśmy sobie wklepać 2 bramy grając w przewadze. Z tego meczu najbardziej mnie cieszy bramka Kirma i Jirsaka i kilka łądnych prostopadłych piłek
Mam też nadzieję, że Mario szybko się wykuruje.....
Ostatnio edytowane przez buczo1985 : 31.10.2009 o godz. 01:51.
What's new?

Odpowiedz cytując