WiślakNH napisał(a):

Pisząc "wpadki" miałem na myśli sytuacje w których powinniśmy strzelić 1,2,3 bramki więcej a tego nie robimy głownie z braku skuteczności.
Nie oczekuje żebyśmy wygrywali po 2,3,4,5 czy 6 do 0 tylko jeżeli nie potrafimy tak jak w dzisiejszym meczu dograć spokojnie do końca to chyba coś jest nie tak.
|
Ej no zajebiste wpadki! Rzeczywiście dramat, nie ma to jak Lech czy Legia, którzy spokojnie kontrolują mecz i wywoża po 1 punkcie. Czego Ty wymagasz człowieku? zastanów się. Nie jest możliwe, żeby każdy mecz rozgrywać spokojnie, wykorzystywać wszystkie sytuacje, nie doprowadzać do nerwowych sytuacji. Nie ma takiej drużyny na świecie w żadnej lidze.