Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 30.10.2009, 22:45
pysio napisał(a):Wyświetl post
tak sobie pomyślałem...

a może Wisła gra tak...

jak każe jej BET AT HOME?

W sumie byłoby to logiczne...

większa dramaturgia => większa niepewność i zmienność wśród obstawiających => większe zyski dla sponsora

co o tym myślicie?
bukmacher ma taki sam zysk, niezależnie od preferencji obstawiających...
Ddf
Odpowiedz cytując