pysio napisał(a):

tak sobie pomyślałem...
a może Wisła gra tak...
jak każe jej BET AT HOME?
W sumie byłoby to logiczne...
większa dramaturgia => większa niepewność i zmienność wśród obstawiających => większe zyski dla sponsora
co o tym myślicie?
|
bukmacher ma taki sam zysk, niezależnie od preferencji obstawiających...