Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 30.10.2009, 22:43
tak sobie pomyślałem...

a może Wisła gra tak...

jak każe jej BET AT HOME?

W sumie byłoby to logiczne...

większa dramaturgia => większa niepewność i zmienność wśród obstawiających => większe zyski dla sponsora

co o tym myślicie?
Odpowiedz cytując