pysio napisał(a):

Mój idol Maćko Skorża w dzisiejszym meczu zawstydził wszystkich... nawet turbo dynamo mena haha
|
A Pysio swoje...
Przecież Skorża mógł wejść na środek boiska, każdemu strzelić z liścia za to, że nie grają w drugiej połowie tego co zakładali w szatni...
To wszytko leży w mentalności piłkarzy, potrafili grać jakoś przez pierwszą cześć drugiej połowy, a potem to już tak jak na podwórku, kopne tam może coś fajnego wpadnie.