Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 30.10.2009, 22:14
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, czy my przypadkiem nie wygraliśmy meczu i nie zainakasowaliśmy trzech punktów?
Przepraszam, czy Ty nie widzisz, że się skompromitowaliśmy przegrywając drugą połowę 1:2 z grając w 11 na 9?

Nie widziałeś rozpaczliwego wykopywania na uwolnienie jak było 2:3?

Zagraliśmy w stylu San Marino.. eeeh chyba nawet gorzej... i mamy być happy?
Odpowiedz cytując