FredzIo napisał(a):

|
Przepraszam, czy my przypadkiem nie wygraliśmy meczu i nie zainakasowaliśmy trzech punktów?
|
Przepraszam, czy Ty nie widzisz, że się skompromitowaliśmy przegrywając drugą połowę 1:2 z grając w 11 na 9?
Nie widziałeś rozpaczliwego wykopywania na uwolnienie jak było 2:3?
Zagraliśmy w stylu San Marino.. eeeh chyba nawet gorzej... i mamy być happy?