Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 30.10.2009, 22:12
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, czy my przypadkiem nie wygraliśmy meczu i nie zainakasowaliśmy trzech punktów?
Przepraszam, czy my właśnie nie dostaliśmy bramki od przeciwnika, który grał w 9? Którego grającego w tężę 9 nie potrafiliśmy dobić i wypunktować? Nie rób sobie jaj z pogrzebu.

Odpowiedz cytując