Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2717
Stary 25.10.2009, 19:46
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Obiektywnie patrząc to faulu nie widziałem.
Może trochę mnie poniosło, fakt. Jednak tak to zinterpretował sędzia.
Siedzi we mnie strasznie ten mecz z przed tygodnia, więc mam teraz takie poczucie sprawiedliwości.
Nie było karnego dla nas we Wronkach, to nie ma gola dla Poznaniaków w Gdańsku.

Ps. jakby miał ktoś jakiś link do tej nie uznanej bramki to chętnie jeszcze raz, na spokojnie bym to zobaczył.
Odpowiedz cytując