Kamson napisał(a):

|
Obiektywnie patrząc to faulu nie widziałem.
|
Może trochę mnie poniosło, fakt. Jednak tak to zinterpretował sędzia.
Siedzi we mnie strasznie ten mecz z przed tygodnia, więc mam teraz takie poczucie sprawiedliwości.
Nie było karnego dla nas we Wronkach, to nie ma gola dla Poznaniaków w Gdańsku.
Ps. jakby miał ktoś jakiś link do tej nie uznanej bramki to chętnie jeszcze raz, na spokojnie bym to zobaczył.