Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2455
Stary 24.10.2009, 13:33
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Jeden z największych mitów jaki słyszałem. Jakaś gazeta to napisała i teraz wszyscy to powtarzają. Ulatowski przyznał że zawalił przygotowania i dlatego jego zespół na początku sezonu grał słabo. Co ma Leo do tego to nie wiem. Przecież w czasie przygotowań nie było żadnych zgrupowań kadry. Po drugie w tamtym sezonie jak Bełchatów miał 6 zwycięstw z rzędu to Ulatowski niby kim był jak nie asystentem Leo?

PS. Nie żebym był zwolennikiem łączenia dwóćh stanowisk ale nie zwalajmy słabej postawy Bełchatowa tym że Ulatowski ustawiał pachołki na treningach kadry.
Czas w przerwie na reprezentacje możesz wykorzystać na pracę w klubie albo na pracę z reprezentacją. Te 2 tygodniowe okresy odpadają. Nie ma trenera w klubie, nie może poćwiczyć nowych schematów gry itd. Dla mnie to już jest spory problem.
Ponadto Ulatowski coś jeszcze robił i "tracił" czas (patrząc z punktu widzenia klubu) na analizę i oglądanie reprezentanów itd w czasie kiedy powinien raczej analizować rywali Bełchatowa. Amica Wronki i Skorża - to samo było.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 24.10.2009 o godz. 13:59.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...