Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ziooom
Member
Od: 07.2007
Skąd: Sanok/Kraków
Offline
#
16265
22.10.2009, 21:47
Sancezz
napisał(a):
A dlaczego się nie otworzyć na rynek USA? Amerykanie mają dobrą mentalność sportową.
Zapewne nie ma funduszy w klubie aby wysłać tam skauta
ziooom
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziooom
Znajdź inne posty napisane przez ziooom