Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta
Offline
#
11918
22.10.2009, 18:20
Mistel
napisał(a):
Polecicie jakąś dobrą siłownię? Najlepiej żeby nie było za drogo.
Miłego dnia
Relax na ul.Mogilskiej jest całkiem całkiem
tylko niestety trochę żydostwa... :/
wisłaWieczysta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisłaWieczysta
Znajdź inne posty napisane przez wisłaWieczysta