Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5056
Stary 22.10.2009, 09:43
Jasli mówimy o radnych jako o grupie i na nich bluzgamy to ich to nie boli. Dopiero gdy zaczyna sie ich wywoływać z imienia i nazwiska to nabiera to dla nich znaczenia.
Proponuje na forum założyć dwa nowe tematy: czarna lista radnych krakowskich oraz biała lista. Na czarnej wrzucać będziemy wypowiedzi (czy w mediach czy na sesjach rady) tych wszystkich którzy szkodzą interesowi Wisły. Na białej liście damy te wszystkie wypowiedzi, które są pozytywne. Postarajmy się by informacje o tych dwóch listach dodatrły do opinii publicznej i zobaczycie, że niektórzy radni zaczną się zastanawiać zanim głupotę powiedzą żeby na czarna listę trafić.
Ni zaszkodzi tez słać maili do radnych (tylko maili merytorycznych, bez bluzgów). Jak poczują nacisk to tez mogą zmienić front.
Maile do poszczególnych radnych można znaleźć tutaj
http://www.bip.krakow.pl/?mmi=9859
Odpowiedz cytując