Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2786
Stary 21.10.2009, 14:50
kto wie gdyby Boguś Petrescu nie wylał to może My dziś cieszylibyśmy sie z wygranej w lidze mistrzów ? No ale jak mawiał Dan Polacy nie są chętni do roboty na treningach.......
Odpowiedz cytując