Wyświetl pojedynczy post
barteqTS
Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1075
Stary 21.10.2009, 10:12
Odnośnie PES2010,

Ma ktoś może plik settings w którym można ustawić rozdzielczość na wyższą niż 1280x720? (mam wersje RELOADED i taka tam jest maksymalna).
Odpowiedz cytując