Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
barteqTS
Member
Od: 02.2006
Offline
#
1075
21.10.2009, 10:12
Odnośnie PES2010,
Ma ktoś może plik settings w którym można ustawić rozdzielczość na wyższą niż 1280x720? (mam wersje RELOADED i taka tam jest maksymalna).
barteqTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do barteqTS
Znajdź inne posty napisane przez barteqTS