Wyświetl pojedynczy post
Deivid
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11843
Stary 18.10.2009, 20:49
Lupo napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie, czy ktoś z Wadowic mógłby mi napisac o której odjeżdża ostatni bus/pociąg z Wadowic do Krakowa? Wiem, że mogę sprawdzić na stronie RDA ale tam są tylko połączenia, które na dworzec przyjeżdżają a wiele busów jedzie na parking przy Ogrodowej.
Wad-Bus 22.25 (jezdzi cały tydzien)
Odpowiedz cytując