Lupo napisał(a):

|
Mam pytanie, czy ktoś z Wadowic mógłby mi napisac o której odjeżdża ostatni bus/pociąg z Wadowic do Krakowa? Wiem, że mogę sprawdzić na stronie RDA ale tam są tylko połączenia, które na dworzec przyjeżdżają a wiele busów jedzie na parking przy Ogrodowej.
|
Wad-Bus 22.25 (jezdzi cały tydzien)