Eustachy napisał(a):

Wiec kto jak nie oni sie temu przygladal ? Chociaz nie bede sie sprzeczal, bo byc moze urwali sie z ceremonii wreczania medali i rzeczywiscie niczego nie widzieli. Zbyt dawne dzieje abym o tym wiedzial
|
No to może zamiast się przyglądać trzeba było wygrać

Wtedy nie byłoby żadnych wątpliwości.