gigant napisał(a):

|
Którą bramkę zawalił Głowacki, bo nie wiem czy mam telewizor wyjebać, czy Ty oglądałeś mecz na weszlo.pl i bredzisz?
|
Pierwszą, zachowaj resztki obiektywizmu i oglądnij powtórkę.
PS. Szczęsny:
Cytat:
|
Jest dobra wiadomość: nie spadniemy niżej
|