1q2 napisał(a):

|
tak na marginesie to niestety Formuła to nadal cholernie nudny sport - zm
|
fajnie że ktoś od czasu do czasu powie prawdę o tym sporcie

bo gdyby nie to że polak jeździ to by prawie nikt tego nie oglądał
poza tym po zmianach coraz częściej można sobie zadać pytanie na ile wygrana to sprzęt, szczęście czy może talent zawodnika... przy czym do tego ostatniego mozna mieć najwięcej wątpliwości, a że sport to głownie zawodnicy... no cóż to tłumaczy min. nuuuudę
dlatego wole oglądać np. snookera, bo przynajmniej wygrana nie zależy tylko i wyłącznie od jakości kija
