Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 07.10.2009, 22:43
1q2 napisał(a):Wyświetl post
tak na marginesie to niestety Formuła to nadal cholernie nudny sport - zm
fajnie że ktoś od czasu do czasu powie prawdę o tym sporcie
bo gdyby nie to że polak jeździ to by prawie nikt tego nie oglądał

poza tym po zmianach coraz częściej można sobie zadać pytanie na ile wygrana to sprzęt, szczęście czy może talent zawodnika... przy czym do tego ostatniego mozna mieć najwięcej wątpliwości, a że sport to głownie zawodnicy... no cóż to tłumaczy min. nuuuudę

dlatego wole oglądać np. snookera, bo przynajmniej wygrana nie zależy tylko i wyłącznie od jakości kija
Odpowiedz cytując