Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4810
Stary 06.10.2009, 14:43
MAtko boska, człwoieku! Nie rozumiesz, że się nie da!! Nie będzie szatni, nie będzie pomieszczeń dla sędziów, nie będzie TRYBUNY GŁÓWNEJ, nie będzie oświetlenia, Murawa ma być przez jakiś czas po położeniu nie ruszana aby się ukorzeniła i przyjęła! Wszystko będzie skończone jak cały stadon będzie gotowy i nie da rady grać wcześniej. I skończcie już pierdzielić w kółko o tym samym bo nic to nie zmieni. Decyzje już są podjęte i na pewno takim pierdzieleniem nie wplyniesz na ich zmiane. Wracamy na przyszly sezon i koniec.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując