KOMINEK napisał(a):

Dla mnie byłoby super gdyby, chociaż ostatni mecz sezonu można by było zagrać na Reymonta a potem na rynek marsz
|
A ja wolę wejść na nowy, całkowicie skończony stadion na puchary
Mam tylko nadzieję że że ceny biletów nie pójdą w góre. W końcu będzie trzeba zapełnić 33 tys siedzeń
