Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2362
Stary 04.10.2009, 17:27
GregorTS napisał(a):Wyświetl post
Aeeeeeoooo niech zwycieża Lech! Wielki Kolejorz KKS !! hahahaha

Takiej sytuacji w taeli po 9ciu meczach to chyba Ci najwieksi MEGAptymiści nie przypuszczali.
Fajnie że mamy taką przewagę, ale zważajcie na stare mądre przysłowie: ten się śmieje kto się śmieje ostatni...
Rok temu lechici już sobie zrobili temat na forum: w drodze po mistrza Polski i jak się skończyło to wiemy.

Tak że więcej spokoju bo już nie takie przewagi szły "w niebyt".

pozdrawiam
Odpowiedz cytując