GregorTS napisał(a):

Aeeeeeoooo niech zwycieża Lech! Wielki Kolejorz KKS !! hahahaha
Takiej sytuacji w taeli po 9ciu meczach to chyba Ci najwieksi MEGAptymiści nie przypuszczali.
|
Fajnie że mamy taką przewagę, ale zważajcie na stare mądre przysłowie: ten się śmieje kto się śmieje ostatni...
Rok temu lechici już sobie zrobili temat na forum: w drodze po mistrza Polski i jak się skończyło to wiemy.
Tak że więcej spokoju bo już nie takie przewagi szły "w niebyt".
pozdrawiam