Temat
:
No to zbieramy punkty!! Wszystko o lockerz.com!
Wyświetl pojedynczy post
LeszekABG
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
16
04.10.2009, 10:18
Całość po angielsku. Nie ma chyba większego problemu z rozkminianiem.
Czekam też na odpowiedź dotyczącą wpisania nr domu lub mieszkania.
LeszekABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeszekABG
Znajdź inne posty napisane przez LeszekABG