Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 02.10.2009, 22:16
No musze przyznac ze ten mecz ogladało sie z przyjemnoscią

naprawde fajna ,ładna dla oka pilka kontrastująca z gra reszty ligi ..
Nareszcie Kirm dochodzil do sytuacji,partnerzy tez go widzieli o co ostatnio mielsmy spore pretensje

Fajna wymiana ktortkich podan,pokazcie mi kto w Polsce tak by potrafil,dotego duza szybkosc i w miare celne centry.Jelsi mialbym sie do czego przyczepic do dalej ta skutecznsc,bo moglismy dzis nastrzelac x2 tyle bramek.

Ale i tak super chlopaki zagrali,Mario mogl nawet nieslusznego karniaka obronic nastepnym razem

Forma chyba wreszcie zwyszkuje ,i to cieszy Szykujemy sie na Amike
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując