No musze przyznac ze ten mecz ogladało sie z przyjemnoscią
naprawde fajna ,ładna dla oka pilka kontrastująca z gra reszty ligi ..
Nareszcie Kirm dochodzil do sytuacji,partnerzy tez go widzieli o co ostatnio mielsmy spore pretensje
Fajna wymiana ktortkich podan,pokazcie mi kto w Polsce tak by potrafil,dotego duza szybkosc i w miare celne centry.Jelsi mialbym sie do czego przyczepic do dalej ta skutecznsc,bo moglismy dzis nastrzelac x2 tyle bramek.
Ale i tak super chlopaki zagrali,Mario mogl nawet nieslusznego karniaka obronic

nastepnym razem
Forma chyba wreszcie zwyszkuje ,i to cieszy

Szykujemy sie na Amike