Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 02.10.2009, 23:29
Crusi napisał(a):Wyświetl post
Do ME go, a jak! Wkoncu dzisiaj tylko 2 asysty zrobil, beznadziejny jest!
Odkąd przyszedł do Wisły zmarnował kilka(naście?) setek. Jak dla mnie to za dużo jeśli gra sie w Wiśle.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując