Wyświetl pojedynczy post
Crusi
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 02.10.2009, 23:23
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Kirmowi należy sie ławka. Dziś zmarnował 3 raz sam na sam, moja cierpliwość sie już do niego wyczerpuje.
Do ME go, a jak! Wkoncu dzisiaj tylko 2 asysty zrobil, beznadziejny jest!

Mam nadzieje ze ten mecz da do myslenia Skorzy, ze jednak warto troche zaryzykowac i postawic na bardziej ofensywna gre. Po raz pierwszy w tym sezonie grali zawodnicy stworzeni do gry kombinacyjnej i wszyscy widzieli jaki dalo to efekt. Druga sprawa, to cieszy ze wkoncu przestali sie opieprzac i miec pretensje i zaczyna to wygladac ze tworzy sie druzyna. Oby tak dalej.
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER"
THE WHITE STAR DIVISION
Odpowiedz cytując