Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 29.09.2009, 17:48
Czytałem ten artykuł jeszcze przed meczem. Ale wydaje mi się, że po takim blamażu to już ta atmosfera się nie poprawi w drużynie Amici. No cóż. Nic tylko wykorzystać ten fakt w najbliższym meczu z tą drużyną..


P.S. Wiślak178 - cóż Ty masz za podpis Weź się ogarnij bo Twoje kompleksy oczerniają wszystkich użytkowników tego forum
Odpowiedz cytując