Mario Nh napisał(a):

Czytałem ten artykuł jeszcze przed meczem. Ale wydaje mi się, że po takim blamażu to już ta atmosfera się nie poprawi w drużynie Amici. No cóż. Nic tylko wykorzystać ten fakt w najbliższym meczu z tą drużyną..
P.S. Wiślak178 - cóż Ty masz za podpis

Weź się ogarnij bo Twoje kompleksy oczerniają wszystkich użytkowników tego forum