|
Senior Member
Offline
|
#25

29.09.2009, 17:18
|
QBAS napisał(a): 
Stal wygrywa z Amicą 4:1 w karnych!!!!
Kuchenki już chyba nie będą się liczyć w tym sezonie. Coś mi sie wydaje, że zaraz posypią się kary dla zawodników, dymisje trenerów, a szatnię dopadnie ogromny konflikt między grajkami
|
http://www.lechpoznan.net/news-6624.html

|
|