Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 29.09.2009, 17:18
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Stal wygrywa z Amicą 4:1 w karnych!!!!

Kuchenki już chyba nie będą się liczyć w tym sezonie. Coś mi sie wydaje, że zaraz posypią się kary dla zawodników, dymisje trenerów, a szatnię dopadnie ogromny konflikt między grajkami
http://www.lechpoznan.net/news-6624.html

Odpowiedz cytując