Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 29.09.2009, 14:53
Marszałek napisał(a):Wyświetl post

A co do farfocli. One są dziełem przypadku, niczego więcej. A ten Twój wybitny Mucha puściłby szmatę, zaraz na początku spotkania, gdy Peszko leżąć! ograł Choto i skierował piłkę do brami. Jakoś tego nie zauważasz,ze Mucha nie interweniował, bo nic nie mógł zrobić a bramka dlatego nie padła,bo piłkę sprzed linii wybił obrońca. Tak więc zanim napiszesz co się komu zdarza, proszę oglądaj dokładniej mecze.

Jaka jest różnica między Muchą a Pawełkiem?
Oprócz tego, że Mucha jest ewidentnie i obiektywnie lepszym bramkarzem?

Przypomniała mi się anegdota z rekrutacji w dużej firmie międzynarodowej. Na stanowisko dyrektora sprzedaży zaczęły napływać aplikacje.
W dniu gdy miano rozważać kandydatury, do dyrektora HR wchodzi sekretarka, a za nią dwóch pracowników niosących kosz z korespondencją.
- Co to jest pani Basiu?
- Listy z kandydaturami na stanowisko dyrektora sprzedaży.
- Ale dlaczego aż tyle? Policzyła Pani?
- Tak. 1330 CV.
- Pani Basiu! I kto to przeczyta?
- Nie wiem Panie Dyrektorze.
- Pani Basiu. Proszę to wszystko wrzucić do niszczarki i pozostawić jakieś trzydzieści aplikacji, którym sie przyjrzymy.
- Panie Dyrektorze, ale czy to uczciwe?
- Umówmy się Pani Basiu, że te 1300 listów, to osoby, które może są niezłe, ale nie mają szczęścia. Z tym się Pani chyba zgodzi?
- Tak, Panie Dyrektorze.
- No właśnie. A my nie potrzebujemy do tej pracy osób, które nie mają szczęścia.


Więc taka jest też różnica między Mariuszem Pawełkiem a Janem Muchą. Ten drugi ma szczęście (wystarczy przypomnieć sobie jak bronił w meczach przeciwko Wisle). Pawełek to tez niezły bramkarz i oddaję mu to, co mu sie należy za wybronienie tych sytuacji jakie wymieniacie.

Ale niestety ma pecha z głupimi bramkami i farfoclami.

A Wisła potrzebuje bramkarza, ktory oprócz tego, że jest dobry, będzie miał szczęście, a nie pecha.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując