Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
rendkamp
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
1881
23.09.2009, 11:41
Witam,brat dostał się Uniwersytet Rolniczy i dali mu akademik na Ul Fatimska o. Zlota Jesien Nowa Huta i chciałbym zapytac w jego imieniu: gdzie mozna tanio zjesc? bezpieczne osiedle? i jak z dojazdem do innym czesci KRK?
rendkamp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rendkamp
Znajdź inne posty napisane przez rendkamp