Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4624
Stary 22.09.2009, 17:59
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Temat po wielokroć powtarzany . Jedni kochają samochody z lat 20-tych ubiegłego wieku bo mają "klimat" i za nic nie wezmą Ferrari (rocznik 2009 )a dla innych te starocie przedwojenne nadają się do muzeum i tych ostatnich jest stety / niestety potężna większość. Tak też jest z naszym stadionem- nie komentując oczywistych błędów które mogly się zdarzyć pewnie także w ultra nowoczesnym projekcie stadionu
Mysle, ze troche zle porownanie ;] Ja bym to bardziej porownal do wyboru miedzy nowym ferrari a nowym mustangiem ;] nasz stadion to bedzie taki nowy mustang, mimo, ze wyglad w stylu retro, to calkiem nowoczesny ja tam sie ciesze z tego co jest
Odpowiedz cytując