Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3032
Stary 13.09.2009, 20:34
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Po.......iło Ci się w główce? Czołowego zawodnika Wisły chcesz sadzać na ławce, który jest naszym najskuteczniejszym zawodnikiem? Za niego oczywiście spokojny, nie cwaniakujący i dobrze ułożony Rafałek, co 4 miesiące nie grał. Zmień dilera!
Może mi się po.......iło,nie wiem kolego,ale jeszcze nie tak dawno temu Paweł Brożek powiedział,że lepiej mu się gra w ataku z Rafałem..to,że jest spokojny poza boiskiem i taką ma mentalność to tylko na plus a na boisku jakoś nie widziałem,żeby odpuszczał więc zastanów się nad tym co piszesz,aha i jak Małecki grał na prawej pomocy to jego wrzutki leciały do nieba To tyle a Ty dalej broń swojego bohatera.
Ostatnio edytowane przez WhiteStarDvisionTheBest : 13.09.2009 o godz. 20:37.
Odpowiedz cytując