Blaszczu16 napisał(a):

|
Po.......iło Ci się w główce? Czołowego zawodnika Wisły chcesz sadzać na ławce, który jest naszym najskuteczniejszym zawodnikiem? Za niego oczywiście spokojny, nie cwaniakujący i dobrze ułożony Rafałek, co 4 miesiące nie grał. Zmień dilera!
|
Może mi się po.......iło,nie wiem kolego,ale jeszcze nie tak dawno temu Paweł Brożek powiedział,że lepiej mu się gra w ataku z Rafałem..to,że jest spokojny poza boiskiem i taką ma mentalność to tylko na plus a na boisku jakoś nie widziałem,żeby odpuszczał więc zastanów się nad tym co piszesz,aha i jak Małecki grał na prawej pomocy to jego wrzutki leciały do nieba

To tyle a Ty dalej broń swojego bohatera.