Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1857
Stary 13.09.2009, 17:06
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
polecicie jakiś przyjemny temat na prezentację z Polskiego?
najlepiej nic związanego z lekturami i podobnymi bzdetami.
Najlepiej wybierz jakąś postać np żołnierza czy tak jak ja lekarza. Opowiadasz o lekarzu kilka podstawowych informacji potem opisujesz 3 z lektur i jest przyjemnie. Z komentatorami sportowymi jest różnie słyszałem że niektórzy egzaminatorzy pytają o gramatykę w końcu chodzi o język komentatorów. Ja za lekarza dostałem 20 pkt więc jak coś możesz pisać na priv odnośnie tego lekarza gdybyś się zdecydował albo chciał więcej informacji. Pozdro.
Perkele!
Odpowiedz cytując