Gucio25 napisał(a):

polecicie jakiś przyjemny temat na prezentację z Polskiego?
najlepiej nic związanego z lekturami i podobnymi bzdetami.
|
Najlepiej wybierz jakąś postać np żołnierza czy tak jak ja lekarza. Opowiadasz o lekarzu kilka podstawowych informacji potem opisujesz 3 z lektur i jest przyjemnie. Z komentatorami sportowymi jest różnie słyszałem że niektórzy egzaminatorzy pytają o gramatykę w końcu chodzi o język komentatorów. Ja za lekarza dostałem 20 pkt więc jak coś możesz pisać na priv odnośnie tego lekarza gdybyś się zdecydował albo chciał więcej informacji. Pozdro.