Wiślak178 napisał(a):

|
Fart fartem, też jestem wkurzony ale zauważcie też plusy tego zwycięstwa. Gdyby Lech stracił pkt to Zielinski mógłby stracic prace a gdy Lech wygrał to tak się nie stanie przynajmniej na razie a dla nas to bardzo dobrze. Im dłużej Zieliński będzie trenerem Lecha tym lepiej dla Wisły. Urban też niech jak najdłużej dalej wprowadza ten hiszpański styl do Legii...
|
no nie wiem...Zieliński jak był w Groclinie to też początek miał slaby...a potem załapali. Oby z Amicą nie było to samo.
a brak straty pkt przez przeciwnika zawsze jest "-" a nie "+"
