|
Fart fartem, też jestem wkurzony ale zauważcie też plusy tego zwycięstwa. Gdyby Lech stracił pkt to Zielinski mógłby stracic prace a gdy Lech wygrał to tak się nie stanie przynajmniej na razie a dla nas to bardzo dobrze. Im dłużej Zieliński będzie trenerem Lecha tym lepiej dla Wisły. Urban też niech jak najdłużej dalej wprowadza ten hiszpański styl do Legii...
|