Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2612
Stary 10.09.2009, 01:02
fox mulder napisał(a):Wyświetl post
Po dzisiejszym "meczu" reprezentacji jestem już w 100% pewny, że opylenie Dudki za dwa melony ojrów było interesem życia. Dzięki Bednarz, mordo ty moja !
Wiem że to nikomu przez gardło nie przejdzie ale akurat Dudka to poniekąd 'sprawka' Benhałera, nie zmienia to faktu że po albo przed jak kto woli - Gorawskim i Kałużnym, to dil dziesięciolecia
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując