fox mulder napisał(a):

|
Po dzisiejszym "meczu" reprezentacji jestem już w 100% pewny, że opylenie Dudki za dwa melony ojrów było interesem życia. Dzięki Bednarz, mordo ty moja !
|
Wiem że to nikomu przez gardło nie przejdzie ale akurat Dudka to poniekąd 'sprawka' Benhałera, nie zmienia to faktu że po albo przed jak kto woli - Gorawskim i Kałużnym, to dil dziesięciolecia
